Vystoupení

Náš oddíl sportovní gymnastiky nabízí i několik netradičních sportovních vystoupení vhodných na společenské a kulturní akce všeho druhu – od plesů až po letní festivaly a slavnosti.

Vybírat můžete z klasického gymnastického vystoupení v podáních dívek všech věkových kategorií. Nebo byste dali přednost rozpustilých „látajícím chlapcům“ z Flying Boys s tradicí několika desítek let? Možná by vás ale více zaujala elegance a ladnost páru AKRODUO.

Pro více informací k jednotlivým vystoupením klikněte na příslušné odkazy.

Galerie Obrázků

Více z této kategorie: « Přípravka Soustředění »

Sportovní gymnastika TJ Sokol Kolín 


Kolínská sokolská jednota byla založena roku 1862, jen o několik málo měsíců později než nejstarší Sokol pražský. Řadí se tak společně s dalšími sedmi „venkovskými“ jednotami, vzniklými v roce 1862, k nejstarším. Nedlouho po jejím vzniku se zrodila myšlenka postavit si vlastní budovu – sokolovnu. K realizaci došlo v 70. letech 19. století.

V roce 1951 byl ustanoven samostatný oddil sportovní gymnastiky, v jehož čele stanula na dlouhých 24 let Olga Efenbergerová, která vychovala nejen řadu dobrých závodnic, ale neustále se starala o to, aby oddíl měl nejen dostatek závodnic a později i závodníků(pod vedením hl. trenéra Karla Hartiga), ale také kvalitních trenérek a trenérů a v neposlední řadě i rozhodčích.

Naši sponzoři

baner koli kolin stredocesky kraj toyota

Naši činnost podporují:

ccf01   diony 01   kocian 01
sokolo logo   npa titulka     

 

Rychlý kontakt

TJ Sokol Kolín
Oddíl sportovní gymnastiky

Tel.: 321 723 533
Email: sokol_kolin@volny.cz