Pro členy

PŘÍMĚSTSKÝ SPORTOVNÍ TÁBOR 2021
ODDÍL SPORTOVNÍ GYMNASTIKY KOLÍN

Po celou dobu konání budou zajištěny veškeré hygienické pomůcky (dezinfekce) ve všech prostorách sokolovny. Děti musí mít u sebe pro případ nutnosti ochranu dýchacích cest (roušku, respirátor).

Účast na sportovním příměstském táboře podmíněna odevzdáním čestného prohlášení rodičů dítěte (PROHLÁŠENÍ O BEZINFEKČNOSTI), a předložením potvrzení o provedeném COVID testu ne starším jednoho dne. Příslušný formulář odevzdají děti první den při příchodu do sokolovny.

Letní gymnastický tábor "Kadlečák"
TJ Sokol Kolín, oddíl sportovní gymnastiky, pravidelně pořádá pro své členy letní gymnastický tábor. Tábor se obvykle koná první červencový týden ve Světlé nad Sázavou - v areálu penzionu Kadlečák.
Děti jsou ubytované v chatičkách. Součástí areálu je i bazén, víceúčelové hřiště a různé dětské prolézačky, které využíváme v každodenním programu.
Na táboře prolínáme klasické „táborové“ hry a radovánky s gymnastickou průpravou a fyzickou přípravou.

Zimní soustředění na Dvoračkách
Již téměř dvě desítky let pořádá oddíl pro své členy zimní soustředění na chatě Technometra na Dvoračkách.
Součástí každodenního programu je lyžování, bobování, koulování... a jiné zimní a sněhové radovánky.

Ke stažení:
PROHLÁŠENÍ O BEZINFEKČNOSTI - Příměstský tábor 2021
PŘIHLÁŠKA NA SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2021

Galerie Obrázků

Více z této kategorie: « Soustředění Flying Boys »

Sportovní gymnastika TJ Sokol Kolín 


Kolínská sokolská jednota byla založena roku 1862, jen o několik málo měsíců později než nejstarší Sokol pražský. Řadí se tak společně s dalšími sedmi „venkovskými“ jednotami, vzniklými v roce 1862, k nejstarším. Nedlouho po jejím vzniku se zrodila myšlenka postavit si vlastní budovu – sokolovnu. K realizaci došlo v 70. letech 19. století.

V roce 1951 byl ustanoven samostatný oddil sportovní gymnastiky, v jehož čele stanula na dlouhých 24 let Olga Efenbergerová, která vychovala nejen řadu dobrých závodnic, ale neustále se starala o to, aby oddíl měl nejen dostatek závodnic a později i závodníků(pod vedením hl. trenéra Karla Hartiga), ale také kvalitních trenérek a trenérů a v neposlední řadě i rozhodčích.

Naši sponzoři

baner koli kolin stredocesky kraj toyota

Partneří

ccf01   diony 01   kocian 01
sokolo logo        

 

Rychlý kontakt

TJ Sokol Kolín
Oddíl sportovní gymnastiky

Tel.: 321 723 533
Email: sokol_kolin@volny.cz