Flying Boys

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je naše skupina bývalých/současných gymnastů, kteří s obměnou už přes 30 let baví diváky po celé republice a v zahraničí. Česko Slovensko má talent, Světová Gymnaestráda, firemní večírek, maturitní ples nebo vesnická zábava? Kdekoliv jsme doma.
Každé léto nás také můžete vidět v zábavním parku Mirákulum.
Tak neváhej a skoč!

Kontakt:
https://www.facebook.com/www.flyingboys.cz/
email: email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 604 562 577

Flying Boys

Sportovní gymnastika TJ Sokol Kolín 


Kolínská sokolská jednota byla založena roku 1862, jen o několik málo měsíců později než nejstarší Sokol pražský. Řadí se tak společně s dalšími sedmi „venkovskými“ jednotami, vzniklými v roce 1862, k nejstarším. Nedlouho po jejím vzniku se zrodila myšlenka postavit si vlastní budovu – sokolovnu. K realizaci došlo v 70. letech 19. století.

V roce 1951 byl ustanoven samostatný oddil sportovní gymnastiky, v jehož čele stanula na dlouhých 24 let Olga Efenbergerová, která vychovala nejen řadu dobrých závodnic, ale neustále se starala o to, aby oddíl měl nejen dostatek závodnic a později i závodníků(pod vedením hl. trenéra Karla Hartiga), ale také kvalitních trenérek a trenérů a v neposlední řadě i rozhodčích.

Naši sponzoři

baner koli kolin stredocesky kraj toyota

Naši činnost podporují:

ccf01   diony 01   kocian 01
sokolo logo   npa titulka     

 

Rychlý kontakt

TJ Sokol Kolín
Oddíl sportovní gymnastiky

Tel.: 321 723 533
Email: sokol_kolin@volny.cz