Přebory Středočeského kraje ženy 2018 - výsledky

Nedělní gymnastický maraton v kolínské sokolovně skončil pro domácí gymnastky velmi úspěšně.

Přeboru Středočeského kraje žen se zúčastnilo přes 100 gymnastek, které závodily v kategoriích VS0A, VS0B, VS1A, VS1B, VS2A, VS2B, VS3A, VS4A, VS4B, VS5B, VS6B, VS0mini. V průběhu celého dne se na závodišti prostřídalo i třicet domácích závodnic.

Nejvíce kolínských závodnic bylo k vidění v kategorii VS1A. Startovalo zde hned 8 kolínských gymnastek. Nejlépe se dařilo Káje Marešové, která si svým výkonem vybojovala 7.místo.

IMG 20180520 WA0010

Medaile se na kolínském dresu blýskaly hned v sedmi kategoriích. Vítězstvím v kategorii VS6B si účast na Mistrovství České Republiky zajistila Nela Bauerfeindová. Zlato si odnesla i Danielka Stránská (kategorie VS2A), Lucka Marešová (kategorie VS2B) a Justina-Ella Klimešová (kategorie VS4A).

Stříbro cinkalo na krku Elišce Voglové (kategorie VS6B), Lucce Loumanové (kategorie VS5B), Báře Vondráčkové (kategorie VS3A) a Sofince Kedelidze (kategorie VS0B).

V Kolíně zůstaly i dvě bronzové placky a to u Nicolky Taftlové (Kategorie VS2A) a Lucky Kozelkové (kategorie VS3A).

Celé výsledky všech kategorií zde.

Sportovní gymnastika TJ Sokol Kolín 


Kolínská sokolská jednota byla založena roku 1862, jen o několik málo měsíců později než nejstarší Sokol pražský. Řadí se tak společně s dalšími sedmi „venkovskými“ jednotami, vzniklými v roce 1862, k nejstarším. Nedlouho po jejím vzniku se zrodila myšlenka postavit si vlastní budovu – sokolovnu. K realizaci došlo v 70. letech 19. století.

V roce 1951 byl ustanoven samostatný oddil sportovní gymnastiky, v jehož čele stanula na dlouhých 24 let Olga Efenbergerová, která vychovala nejen řadu dobrých závodnic, ale neustále se starala o to, aby oddíl měl nejen dostatek závodnic a později i závodníků(pod vedením hl. trenéra Karla Hartiga), ale také kvalitních trenérek a trenérů a v neposlední řadě i rozhodčích.

Naši sponzoři

baner koli kolin stredocesky kraj toyota

Partneří

ccf01   diony 01   kocian 01

 

Rychlý kontakt

TJ Sokol Kolín
Oddíl sportovní gymnastiky

Tel.: 321 723 533
Email: sokol_kolin@volny.cz