Vánoční besídka 2022

 TJ Sokol Kolín – oddíl sportovní gymnastiky
Vás srdečně zve na

VÁNOČNÍ BESÍDKU 2022

Kdy: 21.12.2022 od 16:00 do ???
Kde: Sokolovna Kolín, hlavní sál
Program: Ukázky členů a členek závodních i nezávodních družstev, zhodnocení sezony 2022, ocenění nejlepších výsledků za rok 2022, přátelské popovídání, děti si mezi sebou mohou předat dárečky....
Kdo je zván: Všichni členové oddílu SG a jejich rodiče, prarodiče, sourozenci, trenéři a bývalí členové
Vstupné: Zdarma, každé dítko přinese něco na zub. Přijímáme vzorky cukroví, vánočky, jiné pochutiny, ovoce, zeleninu, řízky, saláty, chlebíčky.... Zkrátka všechno, co chutná ?

vánoční besídka2023 1

Sportovní gymnastika TJ Sokol Kolín 


Kolínská sokolská jednota byla založena roku 1862, jen o několik málo měsíců později než nejstarší Sokol pražský. Řadí se tak společně s dalšími sedmi „venkovskými“ jednotami, vzniklými v roce 1862, k nejstarším. Nedlouho po jejím vzniku se zrodila myšlenka postavit si vlastní budovu – sokolovnu. K realizaci došlo v 70. letech 19. století.

V roce 1951 byl ustanoven samostatný oddil sportovní gymnastiky, v jehož čele stanula na dlouhých 24 let Olga Efenbergerová, která vychovala nejen řadu dobrých závodnic, ale neustále se starala o to, aby oddíl měl nejen dostatek závodnic a později i závodníků(pod vedením hl. trenéra Karla Hartiga), ale také kvalitních trenérek a trenérů a v neposlední řadě i rozhodčích.

Naši sponzoři

baner koli kolin stredocesky kraj toyota

Partneří

ccf01   diony 01   kocian 01
sokolo logo        

 

Rychlý kontakt

TJ Sokol Kolín
Oddíl sportovní gymnastiky

Tel.: 321 723 533
Email: sokol_kolin@volny.cz