Příměstský tábor 2024 pro všechny

Prázdniny jsou sice ještě v nedohlednu, ale Vy už teď přemýšlíte, jaký připravit dětem program? Co třeba Příměstský tábor přímo v kolínské sokolovně?

I letošní léto máme pro Vaše děti mnoho zábavy v prostorách Kolínské sokolovny v podobě příměstského tábora!

Příměstský tábor je pro děti ve věku 5-9 let, které mají rády pohyb, chtějí se přiučit něčemu novému a zažít zábavu v prostředí naší sokolovny.

Pro více informací a přihlášení dětí, pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

!!!Pozor!!! Kapacita je omezena

tábor

Sportovní gymnastika TJ Sokol Kolín 


Kolínská sokolská jednota byla založena roku 1862, jen o několik málo měsíců později než nejstarší Sokol pražský. Řadí se tak společně s dalšími sedmi „venkovskými“ jednotami, vzniklými v roce 1862, k nejstarším. Nedlouho po jejím vzniku se zrodila myšlenka postavit si vlastní budovu – sokolovnu. K realizaci došlo v 70. letech 19. století.

V roce 1951 byl ustanoven samostatný oddil sportovní gymnastiky, v jehož čele stanula na dlouhých 24 let Olga Efenbergerová, která vychovala nejen řadu dobrých závodnic, ale neustále se starala o to, aby oddíl měl nejen dostatek závodnic a později i závodníků(pod vedením hl. trenéra Karla Hartiga), ale také kvalitních trenérek a trenérů a v neposlední řadě i rozhodčích.

Naši sponzoři

baner koli kolin stredocesky kraj toyota

Naši činnost podporují:

ccf01   diony 01   kocian 01
sokolo logo   npa titulka     

 

Rychlý kontakt

TJ Sokol Kolín
Oddíl sportovní gymnastiky

Tel.: 321 723 533
Email: sokol_kolin@volny.cz