Mistrovství ČR Znojmo a Čerti s andělem

Mistrovství ČR Znojmo - tohoto závodu se z kolínského oddílu účastnila Danielka S. v kategorii VS2A.
Ve vysoké konkurenci (bohužel po nezdaru na kladině) přesto obsadila velmi pěkné 41.místo. Podstatné však pro ní jsou načerpané zkušenosti z takto velkého závodu, kam se Danielka ve své kategorii z našeho oddílu probojovala jako jediná.

Moc gratulujeme a přejeme hodně úspěchů do dalšího gymnastického počínaní!!!!!

V tu samou dobu bojovala i 4 naše družstva o medaile na závodech Čerti s Kolínská výprava na závodech Čerti s andělemandělem v Praze. Zvláštností tohoto závodu pak je, že předvést své sestavy musí i trenéři jednotlivých družstev. V našem případě jako trenérky vystoupily Renata Ramšáková a Dagmar Malá, kdy obě předvedly výkony na plný počet bodů.

36187905 1483588385078326 1103750150611795968 o

V závodě družstev pak družstvo starších děvčat ve složení Adélka P., Emily K. Lucie M a Tereza H. celý závod ovládlo a odvezlo si zlaté medaile.
V závodě mladších žákyň družstvo ve složení Ellen H., Anita K. Linda Č a Karolína M., obsadilo ve velké konkurenci pěkné čtvrté místo, další družstvo ve složení Irena L., Petra N. a Agáta K. skončilo šesté, a nakonec družsvo ve složení Karolína V., Petra H. a Lily K. skončilo na 12.místě.

V závodě jednotlivkyň pak ve starších dívkách obsadila 1. místo Emily K.

Bylo to pěkné zakončení sezóny - všem děvčatům gratulujeme a těšíme se po prázdninách.

Sportovní gymnastika TJ Sokol Kolín 


Kolínská sokolská jednota byla založena roku 1862, jen o několik málo měsíců později než nejstarší Sokol pražský. Řadí se tak společně s dalšími sedmi „venkovskými“ jednotami, vzniklými v roce 1862, k nejstarším. Nedlouho po jejím vzniku se zrodila myšlenka postavit si vlastní budovu – sokolovnu. K realizaci došlo v 70. letech 19. století.

V roce 1951 byl ustanoven samostatný oddil sportovní gymnastiky, v jehož čele stanula na dlouhých 24 let Olga Efenbergerová, která vychovala nejen řadu dobrých závodnic, ale neustále se starala o to, aby oddíl měl nejen dostatek závodnic a později i závodníků(pod vedením hl. trenéra Karla Hartiga), ale také kvalitních trenérek a trenérů a v neposlední řadě i rozhodčích.

Naši sponzoři

baner koli kolin stredocesky kraj toyota

Partneří

ccf01   diony 01   kocian 01
sokolo logo        

 

Rychlý kontakt

TJ Sokol Kolín
Oddíl sportovní gymnastiky

Tel.: 321 723 533
Email: sokol_kolin@volny.cz