Nová sezóna gymnastické přípravky dívek začíná

Tak jako každoročně bude probíhat sportovní přípravka dívek se zaměřením na sportovní gymnastiku. Sportovní přípravka je určena pro dívky ve věku 4 - 7let. Začínáme v pondělí 10.9.2018 v 17 hodin (prezence v 16.50).

Každý trénink trvá 60 minut. Trénujeme dvakrát týdně, a to v pondělí a ve středu, vždy od 17 do 18 hodin. S sebou si vezměte věci vhodné na cvičení (tričko nebo gymnastický trikot a legíny, měkké cvičky, jarmilky nejsou vhodné, pokud to chcete nejdříve vyzkoušet, tak stačí protiskluzové ponožky).

gym

V přípravce se děti naučí koordinaci těla, vyzkouší šplh, cvičení na hrazdě, kotouly a jiné gymnastické prvky, které budou skvělou průpravou i k jiným sportům. V přípravce děti mohou být zhruba 2 roky. Tato sportovní přípravka není jen průpravou pro sportovní gymnastiku. V případě, že bude vaše dítě šikovné, můžete být osloveni některým z trenérů a přeřazeni z přípravky do gymnastického družstva.

Těší se na vás trenérský tým Andrea a Kamila

Sportovní gymnastika TJ Sokol Kolín 


Kolínská sokolská jednota byla založena roku 1862, jen o několik málo měsíců později než nejstarší Sokol pražský. Řadí se tak společně s dalšími sedmi „venkovskými“ jednotami, vzniklými v roce 1862, k nejstarším. Nedlouho po jejím vzniku se zrodila myšlenka postavit si vlastní budovu – sokolovnu. K realizaci došlo v 70. letech 19. století.

V roce 1951 byl ustanoven samostatný oddil sportovní gymnastiky, v jehož čele stanula na dlouhých 24 let Olga Efenbergerová, která vychovala nejen řadu dobrých závodnic, ale neustále se starala o to, aby oddíl měl nejen dostatek závodnic a později i závodníků(pod vedením hl. trenéra Karla Hartiga), ale také kvalitních trenérek a trenérů a v neposlední řadě i rozhodčích.

Naši sponzoři

baner koli kolin stredocesky kraj toyota

Partneří

ccf01   diony 01   kocian 01
sokolo logo        

 

Rychlý kontakt

TJ Sokol Kolín
Oddíl sportovní gymnastiky

Tel.: 321 723 533
Email: sokol_kolin@volny.cz