Dočasné zrušení tréninků

Dočasné zrušení všech tréninků s okamžitou účinností

Vzhledem k událostem posledních dnů a jednání bezpečností rady státu se TJ Sokol Kolín rozhodl k uzavření tělocvičny pro většinu aktivit. Pro oddíl SG to znamená dočasné zrušení všech tréninků s okamžitou účinností. Předpokládaný termín obnovení tréninků je zatím 22.3. O ukončení termínu platnosti, či jeho prodloužení vás budeme informovat. Zároveň jsou zrušena všechna soustředění a nejbližší závody. Výjimku pro pokračování činnosti dostanou ti závodníci, kteří se připravují na ME, Evropský pohár a MČR. O jejich účasti na trénincích budou rozhodovat jejich trenéři. Zároveň vás prosíme o dodržování všech hygienických standardů v rámci návštěvy tělocvičny a prosíme, abyste v nejbližších dnech omezili svou přítomnost na nezbytně nutnou. V nejbližších dnech proběhne kompletní dezinfekce tělocvičny a generální úklid.

Děkujeme za pochopení

Sportovní gymnastika TJ Sokol Kolín 


Kolínská sokolská jednota byla založena roku 1862, jen o několik málo měsíců později než nejstarší Sokol pražský. Řadí se tak společně s dalšími sedmi „venkovskými“ jednotami, vzniklými v roce 1862, k nejstarším. Nedlouho po jejím vzniku se zrodila myšlenka postavit si vlastní budovu – sokolovnu. K realizaci došlo v 70. letech 19. století.

V roce 1951 byl ustanoven samostatný oddil sportovní gymnastiky, v jehož čele stanula na dlouhých 24 let Olga Efenbergerová, která vychovala nejen řadu dobrých závodnic, ale neustále se starala o to, aby oddíl měl nejen dostatek závodnic a později i závodníků(pod vedením hl. trenéra Karla Hartiga), ale také kvalitních trenérek a trenérů a v neposlední řadě i rozhodčích.

Naši sponzoři

baner koli kolin stredocesky kraj toyota

Partneří

ccf01   diony 01   kocian 01

 

Rychlý kontakt

TJ Sokol Kolín
Oddíl sportovní gymnastiky

Tel.: 321 723 533
Email: sokol_kolin@volny.cz