Daniel Radovesnický a František Marghold převzali ocenění v anketě Sportovec města Kolína za rok 2019.

Po loňském vítězství Daniela, se k jeho letošní obhajobě v kategorii dospělých připojili nejen František v kategorii mládeže, ale i trenér Martin Taftl jako trenér roku 2019. V hlasování veřejnosti si ocenění převzali Štěpán Vogl v kategorii mládeže a Daniel Radovesnický v kategorii dospělých. Ocenění dále převzali David Kratochvíl v kategorii mužů a Extraligové družstvo mužů.

Tímto chceme poděkovat všem, co nás podporují, všem co nám fandí a sledují naše dění v oddíle. V zástupu množství úspěšných sportovců si těchto ocenění velmi vážíme a budeme dělat maximum, abychom i nadále byli mezi nejúspěšnějšími oddíly nejen v Kolíně, ale i po celé ČR.

Gratulujeme také ostatním oceněným. Je krásné vidět, že v Kolíně sport žije svůj velmi kvalitní život.

Sportovec

Sportovní gymnastika TJ Sokol Kolín 


Kolínská sokolská jednota byla založena roku 1862, jen o několik málo měsíců později než nejstarší Sokol pražský. Řadí se tak společně s dalšími sedmi „venkovskými“ jednotami, vzniklými v roce 1862, k nejstarším. Nedlouho po jejím vzniku se zrodila myšlenka postavit si vlastní budovu – sokolovnu. K realizaci došlo v 70. letech 19. století.

V roce 1951 byl ustanoven samostatný oddil sportovní gymnastiky, v jehož čele stanula na dlouhých 24 let Olga Efenbergerová, která vychovala nejen řadu dobrých závodnic, ale neustále se starala o to, aby oddíl měl nejen dostatek závodnic a později i závodníků(pod vedením hl. trenéra Karla Hartiga), ale také kvalitních trenérek a trenérů a v neposlední řadě i rozhodčích.

Naši sponzoři

baner koli kolin stredocesky kraj toyota

Partneří

ccf01   diony 01   kocian 01
sokolo logo        

 

Rychlý kontakt

TJ Sokol Kolín
Oddíl sportovní gymnastiky

Tel.: 321 723 533
Email: sokol_kolin@volny.cz