Naše gymnastky úspěšně bojovaly „O pohár Věry Čáslavské“ v Děčíně

I v této nepříznivé době a za přísných hygienických opatření jsme měly 3.října 2020 možnost zúčastnit se závodu O Pohár Věry Čáslavské v Děčíně. Děvčatům se dařilo, když v kategorii starších žákyň se Karolína Marešová umístila na 6. místě a Anička Teplá pak pod vedením nových trenérek a s novými sestavami obsadila krásné 9. místo. V juniorkách vybojovala stříbrnou medaili Lucka Kozelková a bronzovou medaili Bára Vondráčková. 6. příčku obsadila Terka Hronová a po nezdaru na kladině patřilo 13. místo Lucce Marešové.

Absolutní vítězkou Poháru Věry Čáslavské s nejvyšší známkou na prostných se stala Lucka Kozelková.

Holkám gratulujeme a KSG Děčín děkujeme, že i v této nelehké době závod zorganizovali.

Kája a Anička

Sportovní gymnastika TJ Sokol Kolín 


Kolínská sokolská jednota byla založena roku 1862, jen o několik málo měsíců později než nejstarší Sokol pražský. Řadí se tak společně s dalšími sedmi „venkovskými“ jednotami, vzniklými v roce 1862, k nejstarším. Nedlouho po jejím vzniku se zrodila myšlenka postavit si vlastní budovu – sokolovnu. K realizaci došlo v 70. letech 19. století.

V roce 1951 byl ustanoven samostatný oddil sportovní gymnastiky, v jehož čele stanula na dlouhých 24 let Olga Efenbergerová, která vychovala nejen řadu dobrých závodnic, ale neustále se starala o to, aby oddíl měl nejen dostatek závodnic a později i závodníků(pod vedením hl. trenéra Karla Hartiga), ale také kvalitních trenérek a trenérů a v neposlední řadě i rozhodčích.

Naši sponzoři

baner koli kolin stredocesky kraj toyota

Partneří

ccf01   diony 01   kocian 01

 

Rychlý kontakt

TJ Sokol Kolín
Oddíl sportovní gymnastiky

Tel.: 321 723 533
Email: sokol_kolin@volny.cz