VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2021

Touto dobou bychom se sešli, tak jako každý rok, v sokolovně na Vánoční besídce. Ohlédli bychom se společně za uplynulým rokem. Zhodnotili, co se nám povedlo a (nepovedlo), jakých jsme dosáhli úspěchů a slíbili si, že příští rok budeme pilní minimálně tak, jako v tomto uplynulém roce a naše výsledky budou stále lepší a lepší... družstva by nám předvedla jejich pečlivě připravená vystoupení... a k tomu bychom si společně dali nějaké to cukroví a jiné dobrůtky... a popřáli si klidné svátky.

Bohužel nám momentální situace nedovoluje Vánoční besídku uspořádat, rádi bychom Vám všem chtěli touto cestou popřát klidné a pohodové svátky plné lásky a radosti a do Nového roku 2021 hlavně hodně zdraví.

bluechristmas

Sportovní gymnastika TJ Sokol Kolín 


Kolínská sokolská jednota byla založena roku 1862, jen o několik málo měsíců později než nejstarší Sokol pražský. Řadí se tak společně s dalšími sedmi „venkovskými“ jednotami, vzniklými v roce 1862, k nejstarším. Nedlouho po jejím vzniku se zrodila myšlenka postavit si vlastní budovu – sokolovnu. K realizaci došlo v 70. letech 19. století.

V roce 1951 byl ustanoven samostatný oddil sportovní gymnastiky, v jehož čele stanula na dlouhých 24 let Olga Efenbergerová, která vychovala nejen řadu dobrých závodnic, ale neustále se starala o to, aby oddíl měl nejen dostatek závodnic a později i závodníků(pod vedením hl. trenéra Karla Hartiga), ale také kvalitních trenérek a trenérů a v neposlední řadě i rozhodčích.

Naši sponzoři

baner koli kolin stredocesky kraj toyota

Partneří

ccf01   diony 01   kocian 01

 

Rychlý kontakt

TJ Sokol Kolín
Oddíl sportovní gymnastiky

Tel.: 321 723 533
Email: sokol_kolin@volny.cz