Akrobatické vystoupení s prvky sportovní gymnastiky, párové akrobacie a moderního tance v podání gymnastů Daniela Radovesnického a Pavlíny Rampouchové.

Daniel je úspěšný kolínský gymnasta, který se za svoji kariéru stal několikanásobným mistrem ČR a zúčastnil se mnoha mistrovství Evropy a mistrovství světa. Pavlína je účastnicí několika mistrovství ČR a nyní je fyzioterapeutkou, specializující se na sport. Oba se věnují sportovní gymnastice již od pěti let. Na společnou artistickou dráhu se dali před dvěma lety a úspěšně doprovází společenské a sportovní akce v okolí. Nenechte si ujít propojení sportovní gymnastiky a párové akrobacie v tomto jedinečném a elegantním vystoupení. Neváhejte kontaktovat.

Kontakt:
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Instagram: akroduo
Tel.: +420722009552

Akroduo 5

Více z této kategorie: « Příspěvky

Sportovní gymnastika TJ Sokol Kolín 


Kolínská sokolská jednota byla založena roku 1862, jen o několik málo měsíců později než nejstarší Sokol pražský. Řadí se tak společně s dalšími sedmi „venkovskými“ jednotami, vzniklými v roce 1862, k nejstarším. Nedlouho po jejím vzniku se zrodila myšlenka postavit si vlastní budovu – sokolovnu. K realizaci došlo v 70. letech 19. století.

V roce 1951 byl ustanoven samostatný oddil sportovní gymnastiky, v jehož čele stanula na dlouhých 24 let Olga Efenbergerová, která vychovala nejen řadu dobrých závodnic, ale neustále se starala o to, aby oddíl měl nejen dostatek závodnic a později i závodníků(pod vedením hl. trenéra Karla Hartiga), ale také kvalitních trenérek a trenérů a v neposlední řadě i rozhodčích.

Naši sponzoři

baner koli kolin stredocesky kraj toyota

Naši činnost podporují:

ccf01   diony 01   kocian 01
sokolo logo   npa titulka     

 

Rychlý kontakt

TJ Sokol Kolín
Oddíl sportovní gymnastiky

Tel.: 321 723 533
Email: sokol_kolin@volny.cz