Sraz minulých i současných členů kolínské gymnastiky

Dne 18.01.2020 proběhl v sokolovně sraz gymnastů a gymnastek, trenérů, rozhodčích a dalších členů oddílu sportovní gymnastiky TJ SOKOL KOLÍN.
Setkání se mimořádně vyvedlo. Sešlo se nás přes 70...někteří se viděli třeba i po 20-ti letech. Celé odpoledne se promítaly fotografie jak z dob dávno minulých, tak i téměř přítomných. Děkujeme všem, kteří fotografiemi přispěli a pomohli tak oživit spousty vzpomínek. U příležitosti této akce bylo možné nahlédnout i do kronik oddílu. V programu nechyběla ani gymnastická vystoupení našich nynějších gymnastek.
Sraz se nesl v přátelské atmosféře a skvěle jsme si užili sobotní odpoledne a podvečer. Budeme se těšit na nějakou příští akci, a třeba ještě ve větším počtu.

Setkání 18.1.2020

Setkání

Sportovní gymnastika TJ Sokol Kolín 


Kolínská sokolská jednota byla založena roku 1862, jen o několik málo měsíců později než nejstarší Sokol pražský. Řadí se tak společně s dalšími sedmi „venkovskými“ jednotami, vzniklými v roce 1862, k nejstarším. Nedlouho po jejím vzniku se zrodila myšlenka postavit si vlastní budovu – sokolovnu. K realizaci došlo v 70. letech 19. století.

V roce 1951 byl ustanoven samostatný oddil sportovní gymnastiky, v jehož čele stanula na dlouhých 24 let Olga Efenbergerová, která vychovala nejen řadu dobrých závodnic, ale neustále se starala o to, aby oddíl měl nejen dostatek závodnic a později i závodníků(pod vedením hl. trenéra Karla Hartiga), ale také kvalitních trenérek a trenérů a v neposlední řadě i rozhodčích.

Naši sponzoři

baner koli kolin stredocesky kraj toyota

Partneří

ccf01   diony 01   kocian 01

 

Rychlý kontakt

TJ Sokol Kolín
Oddíl sportovní gymnastiky

Tel.: 321 723 533
Email: sokol_kolin@volny.cz