Zimní soustředění na Dvoračkách máme za sebou

Jako každý rok jsme vyrazili i letos na zimní soustředění na Dvoračky. Na Dvoračkách jsme byly v týdnu 26.1.-2.2.2020. I přes počáteční obavy o sníh jsme zimních radovánek užívali plnými doušky. Ani mlha tak hustá, že by se dala krájet, nás neodradila od sportovních výkonů na snowboardech, lyžích a jiných zimních dopravních prostředcích. Samozřejmě nechyběli všemi oblíbené ranní rozcvičky nebo závěrečný slalom. Tento rok si někteří užili i parádní saunování.

Hory

Sportovní gymnastika TJ Sokol Kolín 


Kolínská sokolská jednota byla založena roku 1862, jen o několik málo měsíců později než nejstarší Sokol pražský. Řadí se tak společně s dalšími sedmi „venkovskými“ jednotami, vzniklými v roce 1862, k nejstarším. Nedlouho po jejím vzniku se zrodila myšlenka postavit si vlastní budovu – sokolovnu. K realizaci došlo v 70. letech 19. století.

V roce 1951 byl ustanoven samostatný oddil sportovní gymnastiky, v jehož čele stanula na dlouhých 24 let Olga Efenbergerová, která vychovala nejen řadu dobrých závodnic, ale neustále se starala o to, aby oddíl měl nejen dostatek závodnic a později i závodníků(pod vedením hl. trenéra Karla Hartiga), ale také kvalitních trenérek a trenérů a v neposlední řadě i rozhodčích.

Naši sponzoři

baner koli kolin stredocesky kraj toyota

Partneří

ccf01   diony 01   kocian 01

 

Rychlý kontakt

TJ Sokol Kolín
Oddíl sportovní gymnastiky

Tel.: 321 723 533
Email: sokol_kolin@volny.cz