Naše gymnastky opět podpořily Festival na Zelené louce

Vybraná skupinka gymnastek z našeho oddílu svými vystoupeními podpořila charitativní akci Festival na Zelené louce. Letos se festival konal 12.září opět na louce v Senetíně. Akce je pořádaná organizací Cesta životem bez bariér, která podporuje handicapované děti.

S děvčaty jsme se této akce zúčastnily moc rády a alespoň takto děti, které to v životě mají o mnoho složitější, podpořily. Děkujeme za pozvání.

Festival na zelené louce 2020

Sportovní gymnastika TJ Sokol Kolín 


Kolínská sokolská jednota byla založena roku 1862, jen o několik málo měsíců později než nejstarší Sokol pražský. Řadí se tak společně s dalšími sedmi „venkovskými“ jednotami, vzniklými v roce 1862, k nejstarším. Nedlouho po jejím vzniku se zrodila myšlenka postavit si vlastní budovu – sokolovnu. K realizaci došlo v 70. letech 19. století.

V roce 1951 byl ustanoven samostatný oddil sportovní gymnastiky, v jehož čele stanula na dlouhých 24 let Olga Efenbergerová, která vychovala nejen řadu dobrých závodnic, ale neustále se starala o to, aby oddíl měl nejen dostatek závodnic a později i závodníků(pod vedením hl. trenéra Karla Hartiga), ale také kvalitních trenérek a trenérů a v neposlední řadě i rozhodčích.

Naši sponzoři

baner koli kolin stredocesky kraj toyota

Naši činnost podporují:

ccf01   diony 01   kocian 01
sokolo logo   npa titulka     

 

Rychlý kontakt

TJ Sokol Kolín
Oddíl sportovní gymnastiky

Tel.: 321 723 533
Email: sokol_kolin@volny.cz